Skip to main content Skip to bottom nav

notesy |
Member - Embraced

Niesamowite notesy reklamowe i notatniki marki PaperFloret.pl


Szukasz reklamy lub eleganckich upominków firmowych? Poznaj notesy reklamowe z PaperFloret.pl!
Dzięki tej wspaniałej, unikatowej ofercie zyskasz niezwykle atrakcyjne gadżety, które wypromują Twoją firmę w szybki, elegancki i niedrogi sposób! Nasze notesy i notatniki odnajdują się w roli reklamy każdego rodzaju firmy, bez większego znaczenia od jej branży i grupy odbiorców świadczonych przez nią usług. To właśnie w Paper Floret znajdują się jedne z bardziej oryginalnych i zaskakująco efektownych produktów promocyjnych, które pomogą Ci osiągnąć sukces!
Nasza propozycja promocji Twojej firmy w znaczący sposób różni się od pozostałych produktów reklamowych zalewających rynek. Co je tak bardzo wyróżnia? W pierwszej kolejności zdecydowanie należy wymienić możliwość wpływania w niemal nieograniczony sposób na wygląd zamawianych produktów tak, aby spełnił on wszelkie oczekiwania Zamawiającego. Indywidualizacja i personalizacja, to jedne z najistotniejszych cech oferowanych przez nas notesów, gdzie w trakcie ich zamawiania to Ty decydujesz o ich końcowym wyglądzie i treściach reklamowych, które mają znajdować się zarówno we wnętrzu notatników, jak i na ich okładkach. Ogromne możliwości związane z decydowaniem o wyglądzie okładek, bloków oraz rodzaju i typie użytych w produkcji dodatków sprawiają, że nasze notesy reklamowe stały się niesłychanie popularną formą reklamy wśród znacznej liczby firm.
Nasza oferta obejmuje praktycznie każdy rodzaj notesów i notatników, a ich najprostszy podział wygląda następująco:

  • notesy książkowe w twardej oprawie z ekoskóry
  • notesy spiralowane z dowolnym wykończeniem okładki i bloku
  • proste bloczki reklamowe klejone z okładką lub bez

W obrębie powyższej, na pozór mało skomplikowanej listy, możliwe jest stworzenia całkowicie spersonalizowanych, designerskich notesów reklamowych! Wystarczy odrobina wyobraźni, aby każdy z zamówionych u nas notesów stał się wspaniałym, funkcjonalnych gadżetem reprezentatywnie promującym Twoją firmę.
Sprawdź naszą ofertę już teraz!
Growth Path Step 1
Current Streak 1 Day
Growth Points 30
Compassion Hearts 3
Forum Posts 0
Forum Upvotes 0
Age Group Adult
Last Active November, 2019
Member Since November 28, 2019 Butterfly 2019
Badges & Awards
Hand Shake First Compassion